(1) |
| Бренд | WHIRLPOOL |
Індукційна варильна панель автоматично виявляє поставлений на неї посуд, і, оскільки поверхня не нагрівається надто сильно, молоко чи улюблена страва ніколи не пригорить на керамічній поверхні. Це значно полегшує очищення поверхні варильної панелі й підвищує безпеку користування нею. Індукційна технологія набагато ефективніша за інші технології, що дозволяє заощаджувати до 40% енергії порівняно зі звичайною варильною панеллю.
| Пристрій | варильна поверхня |
| Тип поверхні | індукційна |
| Оформлення | класична |
| Управління | сенсорне |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Потужність підключення | 7200 Вт |
| Напруга | можливість підключення до мережі 220 В |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Рамка | немає |
| Особливості | дисплей, система швидкого нагріву Booster, наявність шнура живлення: є, зона розширення |
| Передня ліва | 1.2 кВт |
| Задня ліва | 2.1 кВт |
| Передня права | 1.8 кВТ |
| Задня права | 1.2 кВт |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла |
| Колір | чорний |
| Габарити (ШхГ) | 59 х 51 |
| Розміри для вбудовування (ШхГ) | 560-563 мм x 480 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.