(4) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 72 х 63 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Об'єднані зони |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення Таймер |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні Газові |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 10.2 см |
| Слайдер управління | Прямий |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.