(0) |
Новий рівень комфорту на вашій кухні із склокерамічною варильною поверхнею ELEYUS H1EBHG SE 30 BL V. У ній поєднано стиль та функціональність. Адже дизайн та матеріал, з якого вона виготовлена, ідеально інтегрується у сучасний інтер’єр, додаючи нотки розкоші та стилю. Важливим елементом також є функція безпеки. Тому у нашій моделі присутній захист від дітей, індикатори залишкового тепла й автовимкнення, що гарантують безпеку під час користування.
Оберіть ELEYUS H1EBHG SE 30 BL V – оберіть стиль, комфорт та бездоганний смак у кожній страві!
Надійна та практична склокераміка
Склокераміка – міцна та стійка до високих температур. Догляд не потребує великих зусиль, адже цей матеріал легко очищується. Ваша кухня завжди залишатиметься чистою, а надійність склокераміки забезпечить довгий термін служби варильної поверхні і елегантний вигляд кожного дня.
Нагрівальні елементи Hi-Light
Нагрівальні елементи Hi-Light вирізняються своєю витривалістю, швидко досягають бажаної температури та служитимуть вам довгі роки.
Ефективне використання електроенергії
Склокерамічна варильна поверхня досягає своєї максимальної потужності нагрівання через 3 секунди після ввімкнення та має коефіцієнт корисної дії на рівні 60-70% у порівнянні з 30-50% у газових варильних поверхонь. До того ж електричні поверхні, на відміну від газових, не спалюють кисню та використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви, а не простору кухні.
Sensor Control
Сенсорне керування спроектоване для максимальної зручності. Просто доторкніться до сенсорної панелі та починайте смажити, варити, тушкувати справжню смакоту!
2 зони нагріву для оптимального користування
Зона нагріву діаметром 165 мм та максимальною потужністю 1200 Вт стане у нагоді під час щоденного приготування простих страв у невеликому посуді. Більша зона нагріву діаметром 200 мм і максимальною потужністю 1800 Вт дозволить швидко приготувати великі об’єми страв для великої та дружної компанії.
9 рівнів нагрівання
Велика кількість рівнів нагрівання дає змогу вибрати оптимальний режим приготування для будь-яких страв.
Таймер
Таймер дозволяє запрограмувати час роботи кожної зони нагріву від 1 до 99 хвилин. Коли час закінчується, варильна поверхня вимкнеться та сповістить про це звуковим сигналом.
Використовувати таймер можна двома способами: для кожної зони нагріву та загальний таймер.
Індикатор залишкового тепла
Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н – це означає, що зони нагріву ще не досягли температури, нижчої за 60°С, тож слід бути обережними.
Захист від дітей
Функція захисту від дітей дозволяє заблокувати панель управління, щоб уникнути ненавмисного або випадкового вмикання поверхні. Завдяки цьому ви зможете не хвилюватися за безпеку своїх маленьких помічників.
Автовимкнення
Автовимкнення робить користування безпечним та заощаджує енергію. Ця функція автоматично вимикає варильну поверхню, коли її не використовують протягом визначеного періоду, щоб уникнути можливих неприємностей чи надмірного споживання електроенергії.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 4.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 35.5 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал |
| Ширина, см | 29 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;240 В |
| Оснащення | Автовимкнення;Дисплей;Зі шнуром живлення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7.5 х 27 х 48 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: потужністью 1200 Вт, діаметром 165 мм Задня: потужністью 1800 Вт, діаметром 200 мм |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 6.3 |
| Частота струму, Гц | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.