(1) |
Переваги склокераміки
Серед електричних варильних панелей домінує склокераміка (від повсякденної назви матеріалу, з якого виготовляється поверхня). Основна перевага такої варильної поверхні — низька теплова інерційність. Тобто панель нагрівається за лічені секунди та довго остигає, чим вигідно відрізняється від звичних «млинців», які повільно роблять і те й інше, а приблизно 30% енергії в буквальному сенсі йде в повітря (фактично — споживач отримує гігантську витрату, після чого низька ціна такої плити — оманлива).
| Комплектация | Варильна поверхня Набір монтажу Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Зі шнуром живлення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2 х 56-56.2 х 49-49.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Ліва задня: діаметром 12/16.5/21 см, потужністю 0.8/1.7/2.3 кВт Права задня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Права передня: діаметром 18 см, потужністю 1.8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 3 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Скошені краї |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 4.6 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 5000 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.