(0) |
Новий рівень комфорту на вашій кухні із склокерамічною варильною поверхнею ELEYUS H3EBHG SL 60 BL V. У ній поєднано стиль та функціональність. Адже дизайн та матеріал, з якого вона виготовлена, ідеально інтегрується у сучасний інтер’єрі, добавляючи нотки розкоші та стилю. Важливим елементом також є функція безпеки. Тому у нашій моделі присутній захист від дітей, індикатори залишкового тепла й автовимкнення, що гарантують безпеку під час користування.
Оберіть ELEYUS H3EBHG SL 60 BL V – оберіть стиль, комфорт та бездоганний смак у кожній страві!
Надійна та практична склокераміка
Склокераміка – міцна та стійка до високих температур. Догляд не потребує великих зусиль, адже цей матеріал легко очищується. Ваша кухня завжди залишатиметься чистою, а надійність склокераміки забезпечить довгий термін служби варильної поверхні і елегантний вигляд кожного дня.
Нагрівальні елементи Hi-Light
Нагрівальні елементи Hi-Light вирізняються своєю витривалістю, швидко досягають бажаної температури та служитимуть вам довгі роки.
Ефективне використання електроенергії
Склокерамічна варильна поверхня досягає своєї максимальної потужності нагрівання через 3 секунди після ввімкнення та має коефіцієнт корисної дії на рівні 60-70% у порівнянні з 30-50% у газових варильних поверхонь. До того ж електричні поверхні, на відміну від газових, не спалюють кисню та використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви, а не простору кухні.
Sliding Touch Control
Легке та інтуїтивно зрозуміле керування варильною поверхнею за допомогою сенсорного слайдера. Розумне сенсорне керування розташоване так, щоб забезпечити максимальний комфорт та зрозумілість використання. Спеціально розроблений слайдер дозволяє легко та швидко вибирати бажану температуру або режим готування всього лише одним дотиком.
4 зони нагріву для оптимального користування
2 зони нагріву діаметром 165 мм з потужністю 1200 Вт стануть у нагоді під час щоденного приготування простих страв у невеликому посуді, а 2 зони нагріву діаметром 200 мм і потужністю 1800 Вт дозволять швидко приготувати більше страв для великої та дружної компанії.
9 рівнів нагрівання
Велика кількість рівнів нагрівання дає змогу вибрати оптимальний режим приготування для будь-яких страв.
Швидкий нагрів Booster
Функція Booster дозволяє ефективно та швидко нагріти конкретну конфорку, забезпечуючи максимальну продуктивність під час приготування. Якщо вам потрібно швидко закип’ятити молоко або розігріти олію на сковорідці, вмикайте Booster і готуйте майже в 3 рази швидше, ніж на класичних електричних поверхнях.
Таймер
Таймер дозволяє запрограмувати час роботи кожної зони нагріву від 1 до 99 хвилин. Коли час закінчується, варильна поверхня вимкнеться та сповістить про це звуковим сигналом.
Використовувати таймер можна двома способами: для кожної зони нагріву та загальний таймер.
Індикатор залишкового тепла
Якщо сенсорне керування сигналізує вам літерою Н – це означає, що зони нагріву ще не досягли температури, нижчої за 60°С, тож слід бути обережними.
Безпека – понад усе
Автовимкнення робить користування безпечним та заощаджує енергію. Ця функція автоматично вимикає варильну поверхню, коли її не використовують протягом визначеного періоду, щоб уникнути можливих неприємностей чи надмірного споживання електроенергії. Разом з функцією захисту від дітей, ви зможете бути спокійними за безпеку своїх рідних.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Кабель живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.7 кг |
| Вага в упаковці | 9.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 64.5 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 58 |
| Глибина, см | 51 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;380 В |
| Оснащення | Автовимкнення;Дисплей;Зі шнуром живлення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7.5 х 59 х 48 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: потужністью 1800 Вт, діаметром 200 мм Задня ліва: потужністью 1200 Вт, діаметром 165 мм Задня права: потужністью 1800 Вт, діаметром 200 мм Передня права: потужністью 1200 Вт, діаметром 165 мм |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 6.3 |
| Слайдер управління | Прямий |
| Частота струму, Гц | 50 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.