(0) |
Керамічна поверхня
Прикрасьте вашу кухню елегантною і витонченою варильною поверхнею. Готуйте з задоволенням — від цього їжа буде тільки смачнішою!
Легкий рух руки — і поверхня сяє
Склокерамічне покриття Samsung легко очищається, завдяки чому з нього можна без зусиль видалити навіть великі плями. Гладкий, ергономічний дизайн дає змогу очистити поверхню від плям і жиру одним рухом м'якої ганчірки. Крім того, керамічне покриття нагрівається набагато слабкіше, ніж інші електричні панелі, через що плями не підгоряють. Отже, мити цю плиту куди простіше, ніж брудні тарілки!
Сенсорне керування
Зручність приготування! Наша склокерамічна варильна поверхня має чотири конфорки з потужними нагрівальними поверхнями для приготування їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 x 57.5 x 50.5 см |
| Вага | 7.7 кг |
| Вага в упаковці | 9.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 x 69 x 64.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Права передня: діаметром 14.8 см, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 18.3 см, потужністю 1.8 кВт Права задня: діаметром 18.3 см, потужністю 1.8 кВт Ліва задня: діаметром 14.8 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.