(0) |
Whirlpool — компанія з віковою історією й досвідом, компанія, яка щодня вдосконалюється й розвивається, яка поєднує досвід попередніх поколінь, історію і знання з найновішими розробками, технологіями та потребами своїх користувачів, щоб звільнити їх від побутового клопоту й дати змогу насолоджуватися по-справжньому важливими й значущими моментами!
Користувачів мало цікавлять технології заради технологій. А ось розумну техніку цінує багато хто. Побутова техніка Whirlpool це більше, ніж програмне забезпечення й базовий набір програм, Whirlpool розробляє нове покоління побутової техніки для нових поколінь. Ідеться про технології та штучний інтелект, які допоможуть оптимізувати керування простором, налаштуваннями та зробити керування технікою інтуїтивним. Нові продукти від Whirlpool не просто демонструють цінності та пріоритети корпорації, а й допомагають споживачам здобути новий, цікавий досвід у процесі використання техніки.
Італія на вашій кухні
Whirlpool цінує досвід поколінь і традиції, саме тому на виробничих майданчиках Whirlpool досі є не автоматизовані процеси, а ті, які робітники й інженери роблять власними руками. Так Whirlpool вкладає в кожен свій продукт частинку Італії. А для тих, хто любить італійську кухню й хоче тішити кулінарними шедеврами Італії свою сім'ю, Whirlpoo l підготував книги рецептів, які ви зможете знайти на сайті виробника.
| Комплектация | Варильна поверхня Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4х58х51 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Вага в упаковці | 9.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16х66х57 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3х56х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Ліва задня: діаметром 12/21 см, потужністю 0.75/2.1 кВт Права передня: розміром 14.5/25 см, потужністю 1/1.8 кВт Права задня: розміром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6300 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.