(0) |
Склокерамічна варильна поверхня типу Domino ECT322WCSC від словенської компанії Gorenje із сенсорною панеллю керування TouchControl — це яскравий представник у світі кухонної побутової техніки.
Ця модель стане не тільки улюбленою для власника, але й безумовно здивує всіх гостей на кухні. Яскравий і незвичайний дизайн обов'язково впишеться в інтер'єр кухні та допоможе відчути себе на висоті.
Дві конфорки мають такі параметри:
Stop&Go: функція паузи — зроби паузу в будь-який момент!
З функцією Stop&Go можна в будь-який момент припинити приготування й потім відновити його з тими самими налаштуваннями, які вони були до паузи.
StayWarm: підігрів зберігає смак страв для тих, хто запізнився
Функція StayWarm підтримує температуру приготованих страв на оптимальному рівні — 70 °C. З любов'ю приготовані страви збережуть свій смак і температуру, якщо їх потрібно подати на стіл пізніше.
Індикатор залишкового тепла (Н)
Для більшої безпеки варильні панелі обладнано індикаторами залишкового тепла, які показують, які конфорки ще гарячі та до них не можна доторкатися.
Таймер — усе під контролем!
Таймер зворотного відліку можна встановити до 99 хвилин. Якщо ви з досвіду знаєте оптимальний час приготування певної страви, ввімкніть таймер, і варильна поверхня вимкнеться автоматично після закінчення заданого часу. Звуковий сигнал сповістить, що страва готова.
Модель ECT322WCSC — це висока якість. Всі деталі, вузли та комплектуючі пройшли багаторазові тести на заводі-виробнику та гарантують довгий термін експлуатації.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 x 30 x 52 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 4.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 x 44.5 x 62 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Підтримання страви в теплому стані Сенсор кипіння |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6.7 x 28.3 x 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня, двоконтурна, діаметром 12/18 см, потужністю 0.7/1.7 кВт Задня, діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 2900 Вт |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.