(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.5 x 59.2 x 52.2 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 x 75 x 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 x 56 x 49-50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт Передня права: діаметром 21 см, потужністю 2.2 кВт Задня ліва: діаметром 18 см, потужністю 2 кВт Задня права: діаметром 14.5 см, потужністю 1.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Кількість ступенів потужності | 17 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.