(0) |
При використанні індукційних варильних поверхонь тепло концентрується безпосередньо на дні посуду, не передаючись через склокерамічну поверхню. Ця технологія дозволяє розпізнавати діаметр каструлі або сковорідки та спрямовувати підігрів саме на такий розмір посуду. Варильні поверхні із сенсорами варіння та смаження забезпечують точну підтримку температури, тим самим запобігаючи розварюванню та підгоранню страв.
PowerBoost
Функція RowerBoost - тепер ще потужніша. При активації PowerBoost потужність індукційної конфорки зростає на 50%. Наприклад, щоб довести до кипіння на індукційній або електричній варильній поверхні 2 л води, Вам знадобиться втричі менше часу, ніж на звичайних поверхнях
| Комплектация | Индукционная варочная поверхность |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 х 59.2 х 61 см |
| Вага | 10.45 кг |
| Вага в упаковці | 11.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 75 х 61 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 51 х 56 х 49-50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая конфорка: диаметром 18 см, мощностью 1.8/3.1 кВт Задняя левая конфорка: диаметром 18 см, мощностью 1.8/3.1 кВт Передняя правая конфорка: диаметром 21 см, мощностью 2.2/3.7 кВт Задняя правая конфорка: диаметром 14.5 см, мощностью 1.4/2.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3700 Вт |
| Країна виробник | Іспанія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.