(0) |
| Бренд | INDESIT |
| Комплектация | Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4,6х58х51 см |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 9х61х54 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2х56х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметр 180 мм, потужність 1700 Вт Права передня: діаметр 145 мм, потужність 1200 Вт Права задня: діаметр 145 мм, потужність 1200 Вт Ліва задня: діаметр 210 мм, потужність 2100 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 6200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.