(0) |
Ультрасучасна електрична вбудована варильна поверхня Beko HII64400MT стане не тільки вашим надійним помічником, а й невіддільною частиною інтер'єру кухні. Виготовлено поверхню з чорного скла. Вона вигідно підкреслить ваш стиль. Наявність індикаторів залишкового тепла, швидкого розігрівання й таймера зробить приготування ваших страв неймовірно комфортним. Дуже зручне фронтальне розташування сенсорних перемикачів максимально полегшить роботу.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.2 х 60 х 51 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 65 х 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від переливу Турборежим (Booster) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.2 x 56 x 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт Передня права: діаметром 145 мм, потужністю 1600/1800 Вт Задня ліва: діаметром 180 мм, потужністю 2000/2300 Вт Задня права: діаметром 210 мм, потужністю 2000/2300 Вт |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7200 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.