(0) |
(0) |
Електрична незалежна варильна поверхня Ventolux VB 62 K з механічним керуванням — надійна та компактна модель побутової техніки, ідеально вписується в малогабаритні кухні.
Варильна поверхня має склокерамічну робочу поверхню з двома зонами нагрівання з різною потужністю, що дає змогу швидко й ефективно готувати різні страви. Завдяки зручній панелі складається з поворотних регуляторів із фронтальним розташуванням.
Варильна поверхня Ventolux VB 62 K відрізняється легкістю в керуванні та чищенні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 x 29 x 51 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 x 57.5 x 38 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 49 x 26 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 165 мм, потужністю 1200 Вт Задня конфорка: діаметром 200 мм, потужністю 1800 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3500 Вт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.