(0) |
Харчова неіржавка сталь AISI 304 високої якості
Харчова неіржавка сталь AISI 304, яку ми використовуємо для виробництва техніки ELEYUS, має привабливий вигляд, за нею легко та приємно доглядати. Термін експлуатації такої сталі дуже довгий і одночасно вона не втрачає ані своєї естетики, ані цінних властивостей.
Чавунні нагрівальні елементи
Чавунні нагрівальні диски досягають своєї максимальної потужності за 15 секунд після вмикання приладу. Чавун загалом є міцним, довговічним, стійким до прогорання матеріалом і довго зберігає тепло, що так важливо для приготування їжі.
Бічна панель керування
Механічні ручки керування розташовані з правого боку поверхні на безпечній відстані від нагрівального елемента. Механічне керування поверхнею за допомогою поворотних перемикачів є простим, інтуїтивно зрозумілим і надійним.
6 рівнів нагрівання
Широка градація рівнів нагрівання дасть вибрати оптимальну температуру для кожної страви.
Індикатор вмикання
Індикатор вмикання варильної поверхні робить її використання безпечним, адже вказує на увімкнену конфорку, а також на конфорку, яка вимкнена, однак її температура вища за 60 °C.
Ефективне використання електроенергії
Електричні варильні поверхні ELEYUS досягають своєї максимальної потужності нагрівання через 15 секунд після вмикання й мають коефіцієнт корисної дії на рівні 60-70%, порівнюючи з 30-50% в газових варильних поверхнях. Крім того, електричні поверхні, на відміну від газових, не спалюють кисню й ефективно використовують енергію безпосередньо на нагрівання страви, а не простору кухні.
5 років гарантії
ТМ ELEYUS надає 5-річну гарантію на всю кухонну техніку, адже впевнена в бездоганній якості своєї продукції. Гарантія підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 58 х 51 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Вага в упаковці | 9.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.5 x 58 x 62 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Оснащення | Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права конфорка: діаметром 145 мм, потужністю 1000 Вт Передня ліва конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 2000 Вт Задня права конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 1500 Вт Задня ліва конфорка: діаметром 145 мм, потужністю 1000 Вт |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Традиційні електричні млинці |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 5500 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 6 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.