(0) |
Варильна поверхня Domino Interline VHK 435 SPT BA з двома конфорками та сучасним дизайном. Склокерамічна поверхня швидко нагрівається й охолоджується за лічені хвилини.
За допомогою сенсорного керування ви зможете настроїти необхідний температурний режим для приготування конкретної страви. Таймер дає змогу програмувати час роботи конфорки. Пристрій обладнаний усім необхідним для безпечної експлуатації. Якщо ви закінчили готувати й випадково забули вимкнути варильну поверхню, то прилад автоматично припиняє роботу. Скориставшись функцією «Індикатор залишкового тепла», ви з легкістю визначите, яка з конфорок ще не встигла охолонути після того, як завершився процес приготування їжі.
Доміно
Ширина поверхні Доміно становить лише 28.8 см. Серія Доміно розроблена спеціально для невеликих кухонь. До того ж вона забезпечує індивідуальний підхід до організації робочої зони на кухні та дасть змогу використовувати простір відповідно до ваших кулінарних вподобань.
| Комплектация | Варильна поверхня електрична Гарантійний талон Інструкція Ущільнювач для інсталяції |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 28.8 х 52 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10 х 40 х 60 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 26.6 х 50 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: діаметром 200 мм, потужністю 1800 Вт Задня конфорка: діаметром 165 мм, потужністю 1200 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 3000 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.