(0) |
| Бренд | BEKO |
| Комплектация | Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.7 х 58 х 51 см |
| Вага | 7.7 кг |
| Вага в упаковці | 8.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 65.5 х 55.5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від переливу |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.7 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: потужністю 2,3 кВт, діаметром 21 см Передня права: потужністю 1,5 кВт, діаметром 16 см Задня ліва: потужністю 1,2 кВт, діаметром 14 см Задня права: потужністю 1,8 кВт, діаметром 18 см |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Максимальна потужність підключення | 6800 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.