(0) |
Електрична поверхня INTERLINE VCE 625 з чотирма конфорками Hi-Light і сучасним дизайном. Склокерамічна поверхня швидко нагрівається й охолоджується за лічені хвилини.
Завдяки сенсорному керуванню Ви зможете налаштувати потрібний температурний режим для приготування конкретної страви. Таймер дає змогу програмувати час роботи конфорки. Пристрій обладнаний усім необхідним для безпечної експлуатації. Якщо Ви закінчили готувати, і випадково забули вимкнути варильну поверхню, то прилад автоматично припиняє роботу. Скориставшись функцією «Індикатор залишкового тепла», Ви з легкістю визначте, яка з конфорок ще не встигла охолонути після того, як завершився процес приготування їжі.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6 х 59 х 52 см |
| Вага | 9.9 кг |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 70 х 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 1.8 кВт, діаметром 200 мм Ліва задня: потужністю 1.2 кВт, діаметром 165 мм Права передня: потужністю 1.2 кВт, діаметром 165 мм Права задня: потужністю 1.8 кВт, діаметром 200 мм |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.