(0) |
Перша індукційна варильна поверхня з функціями витяжки від Elica. Ця система очищення повітря з мотором, розташованим у центрі, має високий рівень продуктивності, низький рівень шуму й енергоспоживання.
У NIKOLATESLA завдяки прямому з'єднанню витяжки з варильною поверхнею: витяжка отримує інформацію, що надходить від конфорок, автоматично підбирає і вмикає ідеальний режим роботи витяжки. Модель доступна як у версії для роботи в режимі рециркуляції, так і відведення повітря. Ця варильна поверхня ідеально підходить для будь-якої кухні.
Випари та запахи від приготування їжі піднімаються зі швидкістю 1 м/сек. NIKOLATESLA здатна з легкістю вловлювати їх, працюючи зі швидкістю захоплення повітря 5.1 м/сек (ELICA PATENT 102016000034820). Отже, створюваний знижений тиск дає змогу ефективно вловлювати всі випаровування й запахи.
NIKOLATESLA була розроблена для забезпечення максимальної гнучкості під час встановлення, щоб найкраще використовувати внутрішній простір шафи, завдяки зміщенню задньої труби, яка може бути розташована близько до задньої стінки модуля і робить можливим використання більш глибоких і більш просторих шухляд.
Особливості:
Функції:
| Комплектация | Поверхня з витяжкою Керамічні фільтри Аксесуари для монтажу Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21х83х51.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35х100х55 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В 380 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 22х80х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: 18х20 см, потужністю 2.1-3 кВт Ліва задня: 18х20 см, потужністю 1.6-1.85 кВт Права передня: діаметром 20 см, потужністю 2.3-3 кВт Права задня: діаметром 16 см, потужністю 1.4 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Дизайнерська колекція | Elica Stream |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7400 Вт |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.