(0) |
Кухонні прилади Kaiser прекрасно поєднуються одне з одним і можуть гармоніювати з кухнями різних стилів. Вони представляють чудові дизайнерські рішення, надійність і універсальність.
Сучасний лаконічний дизайн, що підтримується високоякісними матеріалами, як-от тепло- і ударостійке скло, масивні металеві елементи, у поєднанні з високою потужністю й ефективністю, є найважливішими атрибутами всіх моделей торгової марки Kaiser.
| Комплектация | Варильна поверхня електрична Інструкція Кабель |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 66 х 56 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Програматор Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 20 см, потужністю 1.5 кВт Передня права: діаметром 20 см, потужністю 2 кВт Задня ліва: діаметром 20 см, потужністю 2 кВт Задня права: діаметром 20 см, потужністю 1.5 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Максимальна потужність підключення | 7000 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.