(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 29 х 52 см |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.3 х 38.5 х 60.8 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 27 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Задня: діаметром 120/180 мм, потужністю 700/1700 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.