(0) |
Газова варильна поверхня ELEYUS ALMADA 60 CTF – блискуче рішення для сучасної кухні!
Виготовлена з гартованого скла, оснащена чавунними решітками, а ще безпечна і комфортна в користуванні. Потужна WOK-конфорка поверхні зміщена вперед, що дозволяє зручно готувати в посуді великого діаметру.
Красиве та практичне гартоване скло
Варильна поверхня з гартованого скла – це поєднання стилю, міцності та легкості в догляді. Вона запросто витримує температуру розігрітих конфорок та чавунні решітки з важкими каструлями. Гладенька поверхня створена для легкого очищення всього за декілька хвилин. А елегантний дизайн гармонійно доповнить інтер’єр вашої кухні.
Надійні чавунні решітки
Міцні та довговічні чавунні решітки мають особливий дизайн, зручний для використання посуду різних розмірів і безпечного керування роботою поверхні. Допоміжні опори забезпечують додаткову стійкість посуду. Щоб очистити решітки якомога легше, можна мити їх не тільки під водою, а й в посудомийній машині.
Кожній страві – своя конфорка
Смажите м’ясо, тушкуєте овочі, ще й заварюєте каву на маленькому вогні? Готуйте все одночасно, для кожної страви знайдеться потрібна конфорка: швидка WOK, допоміжна (0.9 кВт) і дві напівшвидкі (кожна потужністю 1.7 кВт).
Потужна WOK-конфорка
WOK-конфорка потужністю 3.3 кВт рівномірно розподіляє тепло та інтенсивно нагріває посуд. Вона зміщена вперед і допомагає швидко приготувати велику каструлю борщу, обсмажити м’ясо чи морепродукти до хрусткої скоринки. Можна навіть експериментувати зі стравами азійської кухні, адже в комплекті є спеціальна підставка для посуду WOK.
Автозапалювання одним рухом
Повертаєте і натискаєте на ручку керування – полум’я конфорки вже палахкотить! Автоматичне електрозапалювання позбавляє вас зайвих турбот, адже просто та ефективно запалює конфорки без жодних сірників чи запальничок.
Газ-контроль
Раптово розлилося молоко чи повіяв вітер, а ви й не помітили як згасло полум’я конфорки? Не варто хвилюватися, адже датчики газ-контролю самостійно реагують на зміну температури та миттєво перекривають витік газу. Тож безпека вашого дому під надійним наглядом!
Підключення без зайвих зусиль
Підключати варильну поверхню до газової магістралі чи балона? Обирати вам, адже разом з варильною поверхнею ви отримуєте додатковий набір жиклерів та повний монтажний комплект.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку і доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Комплектация | Варильна поверхня Підставка для посуду WOK Монтажний комплект Кабель живлення з вилкою Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.2 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 67.5 х 59.5 см |
| Ширина, см | 59 |
| Глибина, см | 52 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 56 з 49.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня WOK: потужністю 3.3 кВт, діаметром 11 см Права передня: потужністю 0.9 кВт, діаметром 5.5 см Ліва задня: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.5 см Права задня: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.5 см |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 5.4 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.