(0) |
Варильна поверхня HG430 K7G CEST (BK)
Газова варильна поверхня на три конфорки HG430 K7G CEST (BK) є ще однією представницею серії SMART LINE 45. Ця лінійка – наше ефективне рішення для невеликих кухонь, SMART квартир і людей, які не часто готують. Модель HG430 K7G CEST (BK) має ширину всього 45 см, тому чудово підійде для кухонь з обмеженим простором і не тільки.
Робоча зона моделі HG430 K7G CEST (BK) виконана з жароміцного скла в універсальному чорному кольорі. А значить, що ця газова варильна поверхня відмінно підійде для будь-якого темного інтер'єру, а також приміщень з контрастним дизайном.
Для приготування їжі доступні 3 газові конфорки різної потужності - від 1 до 3.3 кВт. З їх допомогою ви зможете, як швидко розігріти їжу вранці, так і готувати одночасно 3 страви. Найбільша конфорка має 3 ряди полум’я та ідеально підходить для швидкого розігріву. Варто також відзначити, що у кожної конфорки є своє кругла чавунна решітка у формі корони. За рахунок цього поверхню легко мити, а також вона має незвичний дизайн.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Форсунки під балонний газ Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 51 х 56 см |
| Ширина, см | 44 |
| Глибина, см | 51 |
| Оснащення | Газ-контроль;Електропідпалювання;З вилкою живлення;Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 40.5 х 47.5 см |
| Рік випуску | 2024 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 1000 Вт Права: потужністю 3300 Вт Ліва задня: потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 6.05 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 5 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.