(0) |
Варильна поверхня газова BEKO HIAG 64225 SX чудово доповнить інтер'єр Вашої кухні. Варильна поверхня виготовлена з неіржавкої сталі, що гарантує довговічність пристрою і спокій користувачеві. Також поверхня обладнана високоякісними чавунними підставками для посуду. Ці міцні, надійні та стійкі опори для вашого посуду послугують вам роки й ніколи вас не підведуть.
| Комплектация | Змінні форсунки під скраплений газ Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4,6x58x51 см |
| Вага | 10.1 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18x67x60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6x59.5x52 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: потужністю 1000 Вт Передня ліва: потужністю 1750 Вт Задня права: потужністю 1750 Вт Задня ліва: потужністю 2900 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.