(0) |
Готуйте смачно та швидше за допомогою турбо конфорки!
Спеціальна форма конфорки забезпечує ідеальний розподіл полум'я та оптимальне поглинання тепла, економлячи час та гроші.
Автоматичне електрозапалювання – простота у використанні
З автоматичним електрозапалюванням вам більше ніколи не доведеться купувати сірники.
Безпека понад усе
Система газ контроль відключить подачу газу в конфорку, якщо полум'я випадково згасне (через раптовий протяг, перебої в подачі газу, витік рідини тощо).
Ідеальна стійкість вашого посуду
Чавунні решітки дуже міцні, тому ви можете бути спокійні за їхню довговічність. Крім того, грати з цього матеріалу ширші, ніж емальовані, тому ваші каструлі та сковороди будуть більш стійкими під час приготування.
| Комплектация | Варочная поверхность Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 х 59 х 51 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 66 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.9 х 56-56.2 х 48-48.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая конфорка: диаметром 7.5 см, мощностью 1.65 кВт Передняя правая конфорка: диаметром 5 см, мощностью 1 кВт Задняя левая конфорка: диаметром 7.5 см, мощностью 1.65 кВт Задняя правая конфорка: диаметром 11 см, мощностью 3.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.