(0) |
Конфорка WOK
Висока температура приготування, чудовий унікальний смак
Нова конфорка WOK з особливим розташуванням форсунок направляє Полум'я прямо на сковороду WOK і забезпечує ще більше більший нагрів з потужністю до 3. 8 кВт. страва азіатської кухні, овочі і друга еда ніколи не виходили такими хрустящими і смачними — і, до того ж, так швидко.
Чавунні решітки ProGrids
Прочна, стійка, надійна опора
Масивні та елегантні Чавунні решітки ProGrids надзвичайно надійні і стійкі навіть до високих температур. Вони створюють забезпечення надійності, довговічності та зручності на кухні.
Вдоволь місця для кожної кастрюлі BigSurface
Збільшення простору для приготування (до 20%) і відстані між конфорками забезпечує достатньо місця для посуду будь-якого розміру. Стильний плоский дизайн дозволяє легко передвигати посуд і використовувати дійсно більші кастрюлі без сотрясений і порушень балансу.
Електроподжиг однієї руки
Благодаря електроподжигу однієї руки користуватися газовою варочною поверхнею ще зручніше і безпечніше. Щоб зажечь конфорку, достатньо просто нажати регулятор і повернути його до потрібного рівня. Швидко, просто і ефективно.
Газ-контроль
Система безпеки для газових панелей автоматично відключає подачу газу, коли Полум'я тухнет. Будь то сквозняк, будь то збіжавшее молоко – класика, газ-контроль завжди відключає газ і охороняє Вас від витоку газу.
| Комплектация | Варочная поверхность Шнур питания Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 60 х 52 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Вага в упаковці | 14.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 67 х 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая: мощностью 3800 Вт, диаметром 123 мм Передняя правая: мощностью 1000 Вт, диаметром 54.5 мм Задняя левая: мощностью 2000 Вт, диаметром 75.7 мм Задняя правая: мощностью 2000 Вт, диаметром 75.7 мм |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.9 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Essential |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.