(0) |
Варильна поверхня Whirlpool TGML 660 NB вирізняється простотою у всьому — у дизайні та в керуванні. Її простий та універсальний дизайн дає змогу встановити її на кухню будь-якого типу. Така поверхня не виділятиметься на загальному фоні та не впадатиме в око. Водночас вона функціональна та проста в керуванні.
Механічне керування інтуїтивно зрозуміле, а система електрозапалювання дасть змогу вам швидко та безпечно запалити вогонь на потрібній конфорці лише однією рукою. Чотири конфорки різної потужності дадуть змогу вам оптимально вибрати ту, яка вам потрібна на цей момент — для розігрівання чайника або для приготування серйознішої страви.
Із систем безпеки на варильній поверхні Whirlpool TGML 660 NB встановлений контроль газу, який запобігає витоку газу.
А завдяки своїм розмірам, варильна поверхня Whirlpool TGML 660 NB ідеально займе своє місце і як самостійна кухонна техніка, і як елемент вбудованої техніки.
| Комплектация | Газова варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 х 58 х 51 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 x 66 x 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8 х 56-56.2 х 48-48.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.65 кВт Права передня: діаметром 5 см, потужністю 1 кВт Ліва задня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.65 кВт Права задня: діаметром 11 см, потужністю 3.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.