(0) |
| Комплектация | Варочная поверхность Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13.6 х 60 х 52 см |
| Вага | 15.3 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.7 х 68 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Дисплей Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 10 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: WOK, диаметром 12.3 см, мощностью 3500 Вт Правая передняя: диаметром 53.7 см, мощностью 1050 Вт Левая задняя: диаметром 7.35 см, мощностью 1800 Вт Правая задняя: диаметром 7.35 см, мощностью 1800 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.15 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Simplicity Collection 2.1 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.