(0) |
| Комплектация | Варильна газова поверхня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 60 х 51 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18.3 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.2 х 68.3 х 59.3 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 1 кВт Права передня: потужністю 2 кВт Ліва задня: потужністю 3.3 кВт Права задня: потужністю 3.3 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 9.6 кВт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.