(0) |
Дуже швидке кип'ятіння
Полум'я безпосередньо нагріває каструлю, мінімізуючи дисперсію і збільшуючи швидкість приготування.
Передні елементи керування
Просте й інтуїтивно зрозуміле керування, легкий доступ. Елементи керування розташовані на передній панелі варильної панелі, що гарантує легкість і простоту використання.
Максимальна потужність 3000 Вт
Варильна панель Whirlpool обладнана високоефективним пальником надзвичайною потужністю 3 кВт, що гарантує високу продуктивність.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.9 х 59 х 51 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 66 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2 х 56 х 48.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 90 мм, потужністю 3000 Вт Ліва задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт Права передня: діаметром 50 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.3 кВт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.