(0) |
В газовій поверхні VENTOLUX HG640-EA3 CEST (X) гармонійно поєднуються елегантність і практичність. Модель оснащена 4-ма конфорками різної потужності, а її ширина становить 59 см. Завдяки своєму універсальному розміру вона легко монтується в робочу поверхню на кухню.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати безліч моментів, а найважливіших з них — безпека. Дана модель оснащена функцією «газ-контроль», тому, якщо раптом погасне полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає від витоку газу.
Окрім того, в ручках управління передбачений автоматичний електропідпал — це зручно і безпечно. Щоб запалити конфорку, достатньо просто повернути ручку. Сірники і запальничка, які можуть спровокувати опіки, більше не потрібні.
| Комплектация | Поверхность Монтажный комплект Форсунки для балонного газа Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 59 х 51.5 см |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 66.5 х 56.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 55.5 х 47.5 см |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя: мощностью 1.7 кВт Правая: мощностью 1.7 кВт Задняя: мощностью 1 кВт Левая: мощностью 3.8 кВт |
| Кількість решіток | 3 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.2 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.