(0) |
Стильна та надійна помічниця на кухні — це газова варильна панель HG K7 CEST (BK). Робочий стіл цієї моделі виготовлений із красивого чорного скла, а зверху розташовані 4 конфорки потужністю від 1 до 3,6 кВт.
Ключові переваги цієї моделі — сучасний і ефектний зовнішній вигляд, а також якісне збирання із застосуванням європейських комплектуючих. Наприклад, конфорки виробляються італійською торговою маркою SABAF, а жиклери — брендом Sourdillon.
| Комплектация | Варильна газова поверхня Монтажний комплект Гарантійний талон Форсунки під балонний газ Ущільнювальна гума |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 60 х 52 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Вага в упаковці | 10.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 х 62 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 55 х 47 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 9.3 см, потужністю 3.6 кВт Права передня: діаметром 5 см, потужністю 1 кВт Права задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1.7 кВт Ліва задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1.7 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.