(0) |
Неперевершена потужність конфорок
Газова варильна поверхня Samsung обладнана 4 конфорками загальною потужністю 10.1 кВт — найвищою у своєму класі. Це забезпечує винятково швидке розігрівання посуду і дає змогу використовувати сильний вогонь для пасерування й обсмажування продуктів. Також ви зможете швидше закип'ятити воду і приготувати їжу. Нарешті, якщо ви поспішаєте, то потужні конфорки заощадять ваш час.
Потроєна потужність для приготування їжі
Газова конфорка з потрійним рядом полум'я газової варильної поверхні Samsung забезпечує інтенсивне нагрівання, завдяки чому ви зможете швидше приготувати страви та зберегти їхні смакові якості. Об'єднання трьох концентричних кілець полум'я в одній великій потужній газовій конфорці створює ідеальні умови для миттєвого нагрівання посуду, що оптимально для обсмажування в киплячій олії та приготування страв у великих каструлях.
Зручне переміщення посуду по всій решітці
Зручна конструкція решіток газової варильної поверхні Samsung дає змогу легко й безпечно пересувати посуд. Навіть важкі каструлі й чавунні сковорідки можна переміщати з місця на місце, не піднімаючи їх. Зручні позначки на решітці дають змогу розміщувати посуд так, щоб він опинився в центрі конфорки для оптимального нагрівання.
Легке очищення в посудомийній машині
Решітки газової варильної поверхні Samsung легко підтримувати в ідеальній чистоті. Компактні розміри решіток дають змогу легко розмістити їх у посудомийній машині. Підтримувати вашу кухню в чистоті ніколи не було так просто!
Безпечне приготування на сковороді "Вок"
Газова варильна поверхня Samsung обладнана спеціальною решіткою для приготування на сковороді "Вок". Її кругла форма дає змогу забезпечити стійкість "Вока" або інших великих каструль під час приготування. Нарешті, посуд завжди розміщатиметься над центром конфорки, тому розігрівання буде рівномірним, а страви — соковитими та смачними.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 60 х 51 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Вага в упаковці | 14.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.2 х 68.3 х 59.3 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: потужністю 1 кВт Передня права: потужністю 2 кВт Задня ліва турбоконфорка: потужністю 3.8 кВт Задня права: потужністю 3.3 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 10.1 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.