(0) |
Ventolux HG L7G CEST (BK) – високоякісна, вбудована газова варильна поверхня. Вона стане вірною помічницею для господарки на кухні, дозволить якісно, швидко і ефективно приготувати кілька страв одночасно. Класичний дизайн варильної поверхні дозволить їй гармонійно виглядати на будь-якій кухні.
| Комплектация | Варочная поверхность Установочный комплект Форсунки Прямой переходник Уплотнительная лента Шнур Вилка Паспорт Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 59 х 51.5 см |
| Вага | 12.9 кг |
| Вага в упаковці | 14.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 56.5 х 65.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 55 х 47 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: диаметром 93 мм, мощностью 3300 Вт Правая передняя: диаметром 55 мм, мощностью 1000 Вт Правая задняя: диаметром 65 мм, мощностью 1750 Вт Левая задняя: диаметром 65 мм, мощностью 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.