(0) |
Елегантне загартоване скло
Газова панель виготовлена з надійного загартованого скла, яке стійко витримує вплив високих температур. Гладка скляна поверхня не вимагає особливого догляду та має елегантний вигляд в інтер'єрі кухні.
Надійні та практичні сітки
Продуманий дизайн емалевих сталевих решіток забезпечить стабільне розміщення посуду. Загалом емалева сталь є міцним матеріалом і здатна витримувати високі температури, залишаючись привабливою впродовж тривалого часу.
Зручна панель керування
Панель керування розташована праворуч і розташована на безпечній відстані від пальників, щоб уникнути нагрівання вимикачів та зробити зручним використання поверхні.
Автоматичне електричне запалювання
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт і дають змогу запалювати поверхневі пальники однією рукою. Це можливо завдяки електричному запаленню, яке автоматично спрацьовує під час натискання на перемикач.
Газовий контроль
З міркувань безпеки у вашому будинку газова плита працює з газовим контролем, який блокує подавання газу, якщо полум'я випадково згасне під час приготування їжі.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.5 х 58 х 53 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 x 63 x 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Задня права: діаметром 7.4 см, потужністю 1.75 кВт Задня ліва: діаметром 7.4 см, потужністю 1.75 кВт Передня ліва: діаметром 10 см, потужністю 2.5 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.