(0) |
BigSurface: велика варильна поверхня
На просторій варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковорідки будь-яких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати по поверхні навіть дуже об'ємні каструлі та водночас не побоюватися за їхню стійкість під час готування.
Газ-контроль
Якщо з якої-небудь причини полум'я згасне, завдяки системі газ-контролю подання газу до пальника відразу припиниться. Можливість небезпечної концентрації газу на кухні тепер усунена!
Електрозапалювання однією рукою
Електропідпал однією рукою — це додатковий комфорт і легкість у керуванні вашою газовою поверхнею. Щоб запалити газову конфорку, досить просто натиснути ручку, повернути та відпустити. Швидко, просто й ефективно.
Чавунні решітки ProGrids
Масивні чавунні решітки ProGrid з привабливим зовнішнім виглядом дуже стійкі та не бояться навіть найвищих температур. Вони зручні та слугуватимуть вам довгі роки.
Пальник WOK
Новий пальник вок із подвійним контуром полум'я забезпечує підвищену потужність. Він дасть змогу швидко приготувати хрусткі овочі, м'ясо та морепродукти по-азійському.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11.2 х 58.5 х 51 см |
| Вага | 15 кг |
| Вага в упаковці | 15.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.7 х 68 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.3 х 55.8-56 х 47.8-48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 12.3 см, потужністю 3.5 кВт Ліва задня: діаметром 7.35 см, потужністю 1.8 кВт Права передня: діаметром 5.37 см, потужністю 1.05 кВт Права задня: діаметром 7.35 см, потужністю 1.8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.15 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.