(0) |
Варильна поверхня газова ELEYUS DANA 30 BL EF типу «доміно» — це максимум вигоди з мінімальними просторовими витратами.
Традиційний дизайн і надійні матеріали
Варильна поверхня газова ELEYUS DANA 30 BL EF виготовлена з високоякісного емальованого металу, який є довговічним, зберігає естетичний вигляд упродовж довгого часу та легкий у догляді.
Стійка та практична решітка
Варильна поверхня газова обладнана емальованою решіткою. Ця емальована сталь легка в догляді, витримує довгостроковий вплив високих температур, а отже — довговічна. Решітка має продуману конструкцію, яка забезпечить стійкість посуду та не дасть змогу їй перевернутися.
DANA додає комфорту в повсякденне життя
Варильна поверхня газова ELEYUS DANA 30 EF обладнана двома конфорками: однією швидкою (3 КВт) й однією допоміжною (1 КВт). Швидка конфорка розроблена в такий спосіб, що її розміщення й потужність захищають поверхню стіни від нагрівання. Електропідпал із керуванням у ручці робить користування приладом легким і невимушеним — сірникам не місце на сучасній кухні.
Безпека — один із ключових принципів ELEYUS!
Сучасні газові поверхні ТМ ELEYUS — це гарантія безпеки вашого дому. Газ-контроль припиняє подавання газу в разі випадкового загасання полум'я. Для варильної поверхні ELEYUS DANA 30 EF використовуються поворотні перемикачі з блокуванням, тому що вони унеможливлюють випадкове вмикання приладу (для вмикання необхідно натиснути на перемикач і повернути його). Ручки розташовані нижче від рівня решіток, що унеможливлює їх контакт із гарячим посудом і запобігає нагріванню. Для підтвердження високої якості й безпеки у використанні всі газові варильні поверхні ТМ ELEYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок на газовий балон Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.64 х 31 х 51 см |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 34 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 28.5 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт Задня: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт |
| Кількість решіток | 1 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.