(0) |
Потужне нагрівання розкриє смак
Пальник 4k Wok Burner з декількома розсікачами забезпечує більш потужне полум'я. З додатковим нагріванням ви відчуєте автентичні смаки Азії
Готувати стало безпечніше
Система чавунних підставок дає змогу спокійно ставити каструлі та сковорідки на варильну поверхню.
Легкість стилю
Поверхню "Газ на склі" легко витерти ганчіркою: збережіть чистоту та красу своєї кухні!
Тонке регулювання полум'я
Газові крани зі швидким відгуком: ваша робоча поверхня повністю до ваших послуг. Легкість регулювання рівня полум'я дасть завжди готувати за потрібного нагрівання.
Безперечна безпека
Автоматична захисна функція цієї газової варильної поверхні вимкне газ, якщо полум'я випадково згасне.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 74 х 51 см |
| Вага | 14.7 кг |
| Вага в упаковці | 15.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 x 85.1 x 62.6 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва ближня конфорка: потужністю 2000 Вт, діаметром 80 мм Ліва дальня конфорка: потужністю 2000 Вт, діаметром 80 мм Права ближня конфорка: потужністю 1000 Вт, діаметром 65 мм Права дальня конфорка: потужністю 2000 Вт, діаметром 80 мм Центральна: потужністю 4000 Вт |
| Кількість решіток | 3 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Slim Profile |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.