(0) |
Interline — компанія, що розвивається. Пріоритети в роботі — екологія, економія, енергоощадливість. Працюють із підприємствами, які зарекомендували себе як надійні виробники конкретного різновиду побутової техніки. А це означає, що, купуючи їхню продукцію, ви гарантовано отримуєте якісний товар із найкращою ціною у своєму сегменті.
Одним із чинників комфортного побуту є якісна варильна поверхня — помічниця, робота з якою буде не просто щоденним буденним обов'язком, а справжнім задоволенням. Компактність і приємний дизайн дають змогу цій варильній панелі мати гармонійний вигляд в інтер'єрі будь-якої кухні — як класичного стилю, так і сучасного.
Варильна поверхня INTERLINE HGG 734 FGT BA — це газова панель, яка добре підходить для приготування їжі й економна в експлуатації. Поверхня Interline HGG 734 FGT BA обладнана 2 конфорками, а вбудований у ручки електропідпал дає змогу швидко та легко їх підпалити.
| Комплектация | Варильна газова поверхня Євровилка Змінні жиклери для газу Бутан G30 Ущільнювач Кріплення Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 х 29.4 х 51 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 35 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 27 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка діаметром 5.5 см, потужністю 0.9 кВт Задня конфорка діаметром 13 см, потужністю 3.4 кВт |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Приєднувальна потужність газу | 4.3 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.