(0) |
Дуже швидке закипання
Полум'я безпосередньо нагріває каструлю, зводячись до мінімальної дисперсії та пришвидшує швидкість приготування.
Передні елементи управління
Просте та інтуїтивно зрозуміле управління, легкий доступ. Елементи управління розташовані на передній панелі варильної панелі, що гарантує легкість і простоту використання.
Максимальна потужність 3500 Вт
варильна панель Whirlpool оснащена високоефективною горілкою незвичайною потужністю 3,5 кВт, яка гарантує відмінну продуктивність.
4 газові горілки
Дана варильна панель Whirlpool оснащена 4 конфорками для миттєвого і точного контролю температури.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.9 х 59 х 51 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 66 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.1 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 130 мм, потужністю 3500 Вт Ліва задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт Права передня: діаметром 50 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 75 мм, потужністю 1650 Вт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.8 кВт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.