(0) |
Beko є великим турецьким брендом, який займається виробництвом безлічі різної техніки, включно з побутовими приладами. Компанії належать чотирнадцять заводів, які розташовані в різних країнах. Beko виділяється на тлі конкурентів тим, що розробляє свої власні технології, які істотно підвищують ефективність техніки. Побутова техніка Beko постійно здобуває різноманітні нагороди, як-от найвища нагорода "StiWa", нагороди дизайну й технології «Plus X», премії «ТРМ» і безліч інших.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 29 х 51 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 35 х 54 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 10 х 26.8 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня конфорка: 1 кВт Задня конфорка: 2.9 кВт |
| Кількість решіток | 1 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 3.9 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.