Витончене загартоване скло
Варильна газова поверхня виготовлена з надійного гартованого скла, яке стійко витримує вплив високих температур. Гладка скляна поверхня не потребує спеціального догляду та має витончений вигляд в інтер'єрі кухні.
Надійні та практичні решітки
Продуманий дизайн решітки з емальованої сталі забезпечить стійке розміщення посуду. Загалом емальована сталь є міцним матеріалом, здатним витримувати високі температури, надовго залишаючись привабливим.
Фронтальна панель керування
Передня панель керування розташована на безпечній відстані від конфорок для захисту перемикачів від перегрівання. Загальна потужність поверхні 6,5 кВт і продумане розміщення пальників дає змогу одночасно готувати в посуді різного розміру.
Автоматичне електрозапалювання
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт і дають змогу підпалити конфорки поверхні однією рукою. Це можливо завдяки електропідпалюванню, яке автоматично спрацьовує, якщо натиснути на перемикач.
Газ-контроль
Для безпеки у вашому домі газова варильна поверхня працює з газ-контролем, який перекриває постачання газу, якщо полум'я випадково згасне під час приготування.
Під'єднання до різних джерел
Доповнити дім надійною і доступною газовою поверхнею вкрай просто. JANTAR HGF 60 EF комплектується форсунками як для під'єднання до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).
Вибираючи ТМ JANTAR, ви вибираєте продукцію, яка довго тішитиме вас справною роботою. Ми забезпечуємо вас офіційною гарантією від виробника та доступною мережею сервісних центрів по всій території України.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 58 х 53 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Вага в упаковці | 8.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 63 х 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 5.3 см, потужністю 2.5 кВт Права передня: діаметром 7.4 см, потужністю 1 кВт Ліва задня: діаметром 10 см, потужністю 1.75 кВт Права задня: діаметром 7.4 см, потужністю 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Гриль |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.