(0) |
Складно уявити сучасну кухню без варильної поверхні PERFELLI HGM 61494 WH, яка не тільки полегшить ваше життя, а і якісно оновить кухонний інтер'єр. Поверхня має просте керування, а саме поворотні перемикачі із фронтальним розташуванням. З їхньою допомогою користувач зможе регулювати потужність полум'я, а також вмикати та вимикати агрегат.
Завдяки сучасній системі газ-контролю, експлуатація варильної поверхні PERFELLI HGM 61494 WH на 100% безпечна, адже після того як полум'я згасло, автоматично припиняється й подавання газу. Варто також звернути увагу на автоматичне електрозапалювання, яке заощадить ваш час і сили, а також максимально убезпечить процес розпалювання полум'я.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.4 х 61 х 51 см |
| Вага | 11.1 кг |
| Вага в упаковці | 12.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 67.5 х 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: діаметром 55 мм, потужністю 1 кВт Передня ліва: діаметром 100 мм, потужністю 2.9 кВт Задня права: діаметром 75 мм, потужністю 2 кВт Задня ліва: діаметром 75 мм, потужністю 2 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.9 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.