(0) |
Загартоване скло ідеальне для інтер'єру та повсякденного життя
Міцна варильна панель із загартованого скла прекрасно поєднується з міцними чавунними решітками та чудово пасує до інтер'єру кухні. А ідеально гладка скляна поверхня забезпечить по-справжньому легке очищення за лічені хвилини.
Чавунні решітки з додатковими опорами
Міцні та витривалі чавунні решітки максимально закривають варильну панель та забезпечують стійкість великих каструль завдяки додатковим опорам для посуду. Акцентний скошений кут більшої решітки додає нотку легкості та підкреслює оригінальний дизайн.
Більше місця для великих страв
Швидкий пальник 2,6 кВт розташований ліворуч і зміщений уперед. Тому місця для великих каструль і для широких сковорідок, коли ви готуєте кілька страв одночасно, вистачає.
Зручність — суттєва перевага на кухні
Механічні ручки керування з автоматичним електричним підпалом легко запалюють пальник без запальничок або сірників. Ручки керування закруглені, тому їх бездоганну чистоту легко підтримувати за допомогою звичайної губки.
Газовий контроль
Раптом пролилося молоко чи повіяв вітер, і ви не помітили, як згасло полум'я пальника? Не варто переживати, адже датчики контролю газу самостійно реагують на перепади температур та миттєво блокують витік газу. Тому безпека вашої оселі під надійним контролем!
5-річна гарантія виробника
Гарантія на продукцію ТМ ELEYUS на 5 років залишається незмінною, завжди доступна консультація сервісного відділу виробника та якісна допомога сервісних центрів у всій Україні.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок для зрідженого газу Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5 х 59 х 51.5 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 56 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 56 х 48.5 см |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметр 10 см, потужність 2.6 кВт Права передня: діаметр 5.5 см, потужність 1 кВт Ліва задня: діаметр 7.5 см, потужність 1.75 кВт Права задня: діаметр 7.5 см, потужність 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.