(0) |
Варильна поверхня газова SILVA 60 BG+RB CF від національного бренда вбудованої техніки ELEYUS — це ваша незамінна помічниця на кухні, разом із якою ви з легкістю досягнете кулінарних висот. Варильна поверхня ELEYUS SILVA 60 BG+RB CF завдяки своїм м'яким і плавним лініям стане ідеальним доповненням до класичного інтер'єру та складе гармонійний комплект з іншою побутовою технікою на вашій кухні, а стильна фурнітура бронзового кольору додасть до вашої кухні нотки шляхетності та високого смаку.
Варильна поверхня газова ELEYUS SILVA 60 BG+RB CF виготовлена з емальованого металу високої якості, який не тільки має привабливий естетичний вигляд, але й простий у догляді, що точно оцінить кожна господиня. Поверхня обладнана двома чавунними решітками сучасного ергономічного дизайну, які є стійкими до прогорання, а, отже, довговічними.
Поворотні перемикачі з блокуванням є важливим елементом газової варильної поверхні, адже унеможливлюють випадкове ввімкнення (для ввімкнення треба натиснути на перемикач і повернути його) й у такий спосіб роблять користування приладом безпечнішим.
Варильна поверхня газова ELEYUS SILVA 60 BG+RB CF обладнана чотирма конфорками: однією швидкою (3 кВт), двома напівшвидкими (1.75 кВт кожна) й однією допоміжною (1 кВт). Електропідпалювання із керуванням у ручці робить користування приладом легким і невимушеним.
Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб користування газовою поверхнею ELEYUS SILVA 60 BG+RB CF, а водночас і приготування їжі, стало для вас максимально зручним і комфортним та приносило лише задоволення. Пальники розміщені на поверхні у такий спосіб і на такій відстані, щоб ви могли використовувати улюблений посуд не залежно від його форм і розмірів. Ручки розташовані нижче від рівня решіток, що унеможливлює їх контакт із гарячим посудом і запобігає нагріванню. Варильна поверхня газова комплектується жиклерами як для приєднання до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).
Для підтвердження високої якості й безпеки у використанні всі газові варильні поверхні ТМ ELEYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок на газовий балон Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 х 60 х 51 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 59 х 67 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт Права передня: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт Ліва задня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.75 кВт Права задня: діаметром 7.5 см, потужністю 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.