(0) |
Електропідпал у ручці – корисна функція в керуванні варильною поверхнею, при якій більше не потрібно використовувати сірники або запальничку, щоб запалити вогонь у конфорці. Достатньо натиснути на регулятор і повернути його, це дозволяє керувати панеллю однією рукою та робить роботу на кухні ще зручнішою та комфортнішою.
Газ-контроль – система безпеки, завдяки якій подача газу припиняється, якщо полум'я конфорки згасло. Будь то протяг або пролита рідина газ-контроль автоматично відключить газ і захистить від витоку.
Чавунні решітки більш міцні та надійні, і їх дуже легко утримувати в чистоті.
| Комплектация | Варочная поверхность Инструкция Монтажный комплект Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 х 59.6 х 51 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Вага в упаковці | 14.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 69 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 х 55.8 х 48.3 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая конфорка: мощностью 1.65 кВт Передняя конфорка: мощностью 1.65 кВт Задняя конфорка: мощностью 1 кВт Правая конфорка: мощностью 3 кВт |
| Кількість решіток | 3 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.