(0) |
BigSurface: велика варильна поверхня
На просторій варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковорідки будь-яких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати по поверхні навіть дуже об'ємні каструлі та водночас не побоюватися за їхню стійкість під час готування.
Газ-контроль
Якщо з якої-небудь причини полум'я згасне, завдяки системі газ-контролю подання газу до пальника відразу припиниться. Можливість небезпечної концентрації газу на кухні тепер усунена!
Електрозапалювання однією рукою
Електропідпал однією рукою — це додатковий комфорт і легкість у керуванні вашою газовою поверхнею. Щоб запалити газову конфорку, досить просто натиснути ручку, повернути та відпустити. Швидко, просто й ефективно.
Чавунні решітки ProGrids
Масивні чавунні решітки ProGrid з привабливим зовнішнім виглядом дуже стійкі та не бояться навіть найвищих температур. Вони зручні та слугуватимуть вам довгі роки.
| Комплектация | Варильна поверхня Шнур живлення Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.7 х 61 х 51 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Вага в упаковці | 14.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 х 67 х 57.5 см |
| Додаткові характеристики | Технология BigSurface |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.3 х 56 х 48 см |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 100.5 мм, потужністю 2900 Вт Права передня: діаметром 54.5 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 75.5 мм, потужністю 2000 Вт Ліва задня: діаметром 75.5 мм, потужністю 2000 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7.9 кВт |
| Дизайнерська колекція | Лінія Essential |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.