(0) |
GRUNHELM GPG 0201 BF – компактна варильна поверхня представляє функціональну лінійку моделі «доміно», яка вдало впишеться у невеликі приміщення міських квартир чи офісів, а також відкриє для вас унікальні можливості для комбінування та створення свого особистого неповторного дизайну в кухонному інтер'єрі. Техніка вигідно відрізняється практичним зовнішнім виглядом, безпекою та простотою управління.
| Комплектация | Варильна поверхня Жиклери для балонного газу Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 х 38 х 60 см |
| Вага | 5.9 кг |
| Вага в упаковці | 6.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 44 х 63 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 29 х 52 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: потужністю 1.45 кВт Задня: потужністю 1.45 кВт |
| Кількість решіток | 1 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 2.9 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.