(0) |
Стильна газова модель
Газова варильна поверхня належить до класичних варіантів, виготовлених з особливим сучасним підходом, у якому деталі мають вирішальне значення. Завдяки їм, здавалося б, нічим не примітний традиційний виріб набуває характерних нинішньому мінімалізму рис, точних геометричних акцентів та всепоглинальної вишуканості у кожній лінії.
Емальована поверхня легко відчищається, що робить її ще більш потрібним варіантом.
Система газ-контролю
Більш ранні моделі варильних поверхонь і плит, що працюють від газу, мали один великий мінус у побуті — не мали контролю витоків палива. Водночас протяг міг загасити полум'я, що вже представляє потенційно небезпечну ситуацію для користувачів. Сучасні варіанти обладнані газ-контролем, який ґрунтується на термоелектричних датчиках, які фіксують зниження температури конфорки та прилеглої поверхні, після чого відбувається реагування, як-от екстрене перекриття виходу газу.
Автоматичне запалювання
Автозапалювання стало прекрасним доповненням до функціональної варильної поверхні. Ця опція не вимагає постійної наявності поблизу техніки сірників або запальнички — ці предмети можна залишити біля старої плити. Ця модель автоматично розпалює полум'я, коли ви повертаєте ручку конфорки.
Оригінальні решітки
Решітчасті тримачі мають практичну функцію, завдяки якій ви точно зможете відчути, наскільки правильне розташування посуду впливає на загальну продуктивність. А форма цих решіток дещо відрізняється від класичного варіанту: додаткові горизонтальні смуги додали цікавих акцентів до загального вигляду.
| Комплектация | Варильна поверхня Змінні жиклери для балонного газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 70 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 7.5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Задня права: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Задня ліва: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Передня ліва: діаметром 9.8 см, потужністю 2.8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.