(0) |
Надміцні матеріали
Ґрати виконані з чавуну, додадуть вашій поверхні преміальний зовнішній вигляд. Висока якість чавуну гарантує довгі роки служби ґрат та легкий догляд.
Зручність використання
Газові варильні поверхні оснащені функцією автоматичного електрозапалювання.
Універсальність
Варильні поверхні мають у комплекті додаткові форсунки для використання балонного газу.
Легкість установки
Варильні поверхні мають в комплекті професійний монтажний набір, чіткі інструкції та схеми встановлення.
| Комплектация | Варочная поверхность Жиклеры для балонного газа Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10 х 58 х 50 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Вага в упаковці | 7.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 63 х 58 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 10 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: мощностью 2250 Вт Правая передняя: мощностью 900 Вт Правая задняя: мощностью 1450 Вт Левая задняя: мощностью 1450 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 6.65 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.