(0) |
Робота з різними різновидами газу
Прилад був встановлений на заводі-виробнику за замовчуванням на природний газ і може також працювати з Бутаном/Зрідженим.
Сопла рідинного газу на 30 мбар і 50 мбар додані.
Запалювання однією рукою
Усі газові та газоелектричні плити фірми Kaiser обладнані автоматичним безпілотним запалюванням. Досить повернути ручку — і надійне запалювання пальника забезпечене. Сірники та запальнички більше не потрібні.
Прилад безпеки відмови полум'я
Полум'я може згаснути через протяг або їжу, що збігла. Термодатчик-детектор автоматично вимикає подавання газу. Ця функція швидкої зупинки гарантує високий рівень безпеки.
| Комплектация | Варильна поверхня Чавунні решітки Чавунні кришки конфорок Чавунна підставка для WOK Чавунна підставка для кавника опціонально Форсунки для балонного газу Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 x 45 x 51 см |
| Вага | 12.2 кг |
| Вага в упаковці | 13.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.5 x 57.5 x 51.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 x 43 x 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва нижня: діаметром 4 см, потужністю 1000 Вт Ліва верхня: діаметром 6.5 см, потужністю 1750 Вт Права потрійна WOK: діаметром 13 см, потужністю 3800 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 6.55 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Дизайнерська колекція | Grand chef |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.